Шановні батьки, учні, колеги!

Уже три тижні тривають карантинні заходи по всій Україні, які введені, щоб протидіяти розповсюдженню коронавірусу Сovid-19. Для цього урядом країни було впроваджено карантин не тільки для школярів, а й батьків, більшість яких, на теперішній час, працює віддалено, що стало неабияким випробуванням для цілих родин.

Наше звичне життя, сповнене частою зміною подій, уповільнилося та стало іншим.

Ми опинилися в нестандартних умовах, де працювати необхідно вдома, при цьому знаходитися 24 години на добу в одному приміщенні зі своїми найріднішими, виконувати хатні справи, приділяти велику кількість часу дітям.

За таких обставин доводиться переглянути манеру спілкування, а й подекуди вчитися заново будувати адекватні взаємостосунки.

– Чи звикли ми до таких реалій ? - Мабуть, ні.

- Чи готові ми до нових реалій ? - Доведеться пристосовуватися.

Так, опинившись на самоізоляції родиною, більшість відчуває роздратованість, відсутність самореалізації, обмеженість у комунікації. Тут і виникають перші проблеми. Дорослі не можуть сконцентруватися на роботі, присвятити час собі та своїм вподобанням, а ще діти потребують постійної уваги до себе. Стресова ситуація посилюється завдяки великому нашаруванню негативної інформації, що потрапляє до нас з різних джерел: телебачення, інтернет: «YouTube», «Google», «Yandex» тощо. Постійне нервове напруження може призводити до великої кількості конфліктних ситуацій, загострення сімейних проблем, відчуженості. Все це підсилюється страхом захворіти. Тому від емоційного фону людини залежить настрій та здатність організму протистояти недузі, що спричинила паніку у всьому світі.

Кiлькiсть переглядiв: 149

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.